Zarabianie na hotelu

Informacje i wiadomości o biznesie internetowym.

Zarabianie na hotelu

24/05/2008 Inne metody zarabiania 0

Dostałem spadek. Pozornie powinienem się cieszyć, ale iż uważam, że od zawsze prześladuje mnie pech, więc ta wiadomość przyczyniła się do kolejnych zmartwień. Okazało się, że spadek dostałem ja, bo mnie jako jedynego pamiętała cioteczna babka.

Tylko dlatego, że jako dziecko zaprószyłem ogień w jej stodole i cała poszła z dymem. Cioteczna babka mieszkała w Kalifornii u swojej córki już od wielu lat, a jej dworski majątek niszczał tutaj. Dostałem w spadku hotel. Nie potrzeba wybitnie wybujałej wyobraźni, żeby wiedzieć w jakim stanie może być majątek, który przez wiele lat stał opuszczony. Jednak dowiedziałem się, że władze gminy zaraz po wyjeździe ciotki urządziły tam pensjonat dla urzędników wyższego szczebla.

Obecnie był ładny i zadbany i prawa własności przypisywała sobie do niego gmina. Po przyjeździe na miejsce dostrzegłem napis ?hotel na sprzedaż?. Oczywiście całość ukartowana była tak, żeby dostał się w konkretne ręce. Kiedy przybyłem do urzędu strzałka ?sprzedam hotel-licytacja IIp?  wskazała mi drogę. Siedzący tam panowie już gratulowali sobie dobrze rozegranej intrygi więc, gdy dowiedzieli się z czym przybyłem to miny im zrzedły. Dlatego postanowiłem zatrzymać spadek i wtoczyć w niego nowe życie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge