Zakłady bukmacherskie przez internet

Informacje i wiadomości o biznesie internetowym.

Zakłady bukmacherskie przez internet

10/06/2008 Inne metody zarabiania 0

Zarabianie w internecie stało się bardzo modne. Ja sam stałem się dowodem na to, jak dużą popularnością się cieszy. Tylko, że do tej pory zarabiałem grając. Właściwie to zarabianie te nie było materialne.

Brałem udział w różnych grach czy typowaniach, ale wszystko działo się w świecie wirtualnym. Jeśli przeniosłoby się to na świat rzeczywisty to byłbym bogaty. Nie spędzałem przed komputerem zbyt dużo czasu, ale kiedy już go znajdowałem to chciałem robić coś, co mnie odstresuje po całym dniu. Granie nie przynosiło żadnego ryzyka. Dzięki niemu jednak doszedłem do wniosku, że może warto spróbować zarabiać tak w rzeczywistości. Przeprowadziłem mała sondę.

Po wynikach postanowiłem otworzyć punk, gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie i sportowe w internecie (Playbet.pl). Aby nie popaść w duże koszty, w razie gdyby moje przedsięwzięcie nie wypaliło, wynająłem w tym celu wyspę w holu markety. Market nie chciał za to zbyt dużych pieniędzy. Chciałem rozreklamować mój punkt. Okazało się, że jednak marketing internetowy potrafi zdziałać cuda. Klientów miałem na tyle dużo, że gdyby nie fakt, iż ludzie szybko przyzwyczajają się do miejsc, pewnie przeniósłbym stoisko w przyjemniejsze miejsce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge