Zainwestować w siebie i zarobić

Informacje i wiadomości o biznesie internetowym.

Zainwestować w siebie i zarobić

10/11/2008 Inne metody zarabiania 0

Nawet największe nagrody, jakie zdobywają niektórzy szczęśliwcy w loteriach pieniężnych niejednokrotnie nie dają szczęścia, ani satysfakcji.

Wygrane, dzięki odrobinie szczęścia, konkursy dla internautów w Polsce (Konkursy.duno.pl) nie dają takiej satysfakcji, jak pieniądze zarobione własną, ciężka pracą. Życie zna wiele przykładów ludzi, którzy wygrali fortunę, nie potrafili nią dysponować. Dokonywali nieprzemyślanych zakupów, lokowali w deficytowe inwestycje, nie szanowali uzyskanych w łatwy sposób funduszy. Zgodnie z powiedzeniem ?łatwo przyszło, łatwo poszło? roztrwonili majątki, zmarnowali promocje otrzymane od losu.

Zamiast uczestniczyć w kolejnych losowaniach dużego lotka, skreślania kolejnych kuponów, powinniśmy zastanowić, jak więcej zarobić, zainwestować w siebie, we własną edukację i umiejętności, a nie liczyć na ślepy traf. Pora zakasać rękawy, wziąć się do roboty przestać płacić swoisty podatek od złudzeń, jakie zapewnienie nam kolejne losowanie szczęśliwych numerów. Warto też pomyśleć o zarabianiu w internecie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge