Pożyczki pod zastaw – Zachodniopomorskie, Szczecin

Informacje i wiadomości o biznesie internetowym.

Pożyczki pod zastaw – Zachodniopomorskie, Szczecin

25/02/2013 Warto odwiedzić 1

Jeśli z jakiegoś powodu wpadłeś w kłopoty finansowe, pilnie potrzebujesz pożyczyć pieniądze, a banki odsyłają Cię z kwitkiem, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Całkiem dobrą alternatywą są pożyczki prywatne pod zastaw. Jeśli tylko masz samochód, mieszkanie, czy inną nieruchomość to możesz skorzystać z tej propozycji. Takie pożyczki są łatwo dostępne i udzielane także dla zadłużonych.

pod zastaw

pod zastaw

Szczecińska firma Banknet (www.banknet.pl) jest pośrednikiem finansowym wyszukującym najciekawsze oferty dla swoich klientów.  Głównym produktem w jakim się specjalizują są właśnie prywatne pożyczki pod zastaw. Obszerna baza współpracowników – prywatnych inwestorów pozwala zaoferować pożyczki o różnej wysokości. Kolejną dziedziną w której wyróżnia się Banknet są kredyty samochodowe.  Za pośrednictwem firmy można kupić na raty samochody używane oraz nowe. Jak można skontaktować się z nimi ? Najszybszym sposobem jest oczywiście rozmowa telefoniczna, jednak równie niezawodną metodą jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Osoby pracujące na infolinii są kompetentne i można liczyć na pełną współpracę.

 

Uwaga – oferta została rozszerzona o pożyczki pod zastaw nieruchomości. To propozycja dla tych co potrzebują wyższych kwot. Dodatkowo jest ona dostępna nawet dla osób zadłużonych i figurujących w bazach dłużników. Przy tym nie są wymagane zaświadczenia o dochodach. Dotyczy to osób prywatnych i firm. Pożyczki udzielane są dokładnie pod zastaw mieszkania, domu czy ziemi. Transakcje zawierane są w oparciu o umowy notarialne zabezpieczające wszystkie strony. Niewygórowane oprocentowanie sprawia, że jest to dobra alternatywa dla bankowych kredytów hipotecznych.

Ważną uwagą o jakiej należy pamiętać jest to, żeby dotrzymywać wszelkich terminów ustalonych w umowie prywatnej pod zastaw. Tylko całkowite wywiązywanie się z obowiązków zagwarantuje bezproblemową współpracę.

Aktualnie najszybciej pożyczkę pod zastaw ziemi w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim można uzyskać dzwoniąc pod numer : 913508596

 

Artur Maj-Pankowski

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

One Response

  1. Roma pisze:

    Ja zawsze boję się ofert firm pożyczkowych. Szczególnie jak wymagany jest zastaw w postaci praktycznie całego majątku – czyli mieszkania. W prawdzie nie pożyczyłam jeszcze od nich pieniędzy, ale muszę powiedzieć, że to bardzo profesjonalni ludzie. Sami poradzili mi skonsultować wszystko ze swoim prawnikiem. Okazało się, że jest tak jak mówili i, że mogę bez obaw brać u nich pożyczkę.
    Mam nadzieję, że nie będę jej potrzebować, ale jak coś, to wiem gdzie uderzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge