Gdzie po tani kredyt samochodowy

Informacje i wiadomości o biznesie internetowym.

Gdzie po tani kredyt samochodowy

17/02/2012 Inne metody zarabiania 1

Trudy początkujących przedsiębiorców – nie tak łatwo dostać tani kredyt na samochód do pracy. Otworzenie własnej działalności gospodarczej wymaga posiadania sporych nakładów pieniężnych.

Co jednak zrobić, kiedy to mamy całkiem niezłą koncepcję naszej przyszłej firmy, zaś posiadane środki pieniężne nie pozwalają nam na wcielenie tych planów w życie? Przede wszystkim nie powinniśmy się załamywać i od razu rezygnować. Tego typu podejście doskonale udowodni, że nie nadajemy się do prowadzenia jakiegokolwiek biznesu. Tutaj bowiem nie ma miejsca dla mięczaków, którzy to od razu chcieliby lamentować. Na naszej drodze pojawi się bowiem wiele różnego rodzaju zagrożeń, z którymi to w jakiś sposób będziemy zmuszeni umieć się uporać.

Kwestia finansowania może być przez nas bez problemu załatwiona zaciągając na ten cel Banksam.pl dla swojej firmy. Jak się jednak nie trudno domyślić – start zaciągając przy tym kredyt nie będzie należał do możliwie najbardziej efektywnych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie bowiem skorzystanie z jakiejś dotacji. Głównie skorzystać będziemy tutaj mogli z pieniędzy unijnych, czy też tych oferowanych przez urząd pracy. Nie wstydźmy się pytać i walczyć o swoje. Te pieniądze nam się przecież należą, toteż wydaje mi się, że warto jest się o nie w odpowiedni sposób ubiegać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

One Response

  1. Czy też kredyt dla bezrobotnych ? pisze:

    Czy mogę liczyć, że któraś z Waszych ofert jest przeznaczona dla osób bezrobotnych ? Mój problem to, że nie mogę przedstawić zaświadczenia o zarobkach – pracuję na czarno w Niemczech. Samochó potrzebny mi jest właśnie do jeżdżenia do pracy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge