Darmowe zarabianie

Informacje i wiadomości o biznesie internetowym.

Darmowe zarabianie

23/02/2009 Inne metody zarabiania 0

Możliwe, że tytuł tego artykułu wydaje się dziwny, ale okazuje się, że jednak można zarabiać za darmo. Dzięki nowoczesnej technologii jest cała masa sposobów na to. Ja przedstawię teraz jeden z nich. Do łatwego zarabiania pieniędzy wykorzystamy program Payback. Aby rozpocząć, należy najpierw zarejestrować się na ich stronie. Następnie mamy już wiele możliwości do wyboru. Jeśli używamy Allegro, to warto od razu dopisać w nim nasze nowe konto Payback. Dzięki temu część transakcji jakie zrobimy będzie zwiększała nam punkty. To właśnie punkty są naszym zarobkiem – możemy je na Payback wymieniać na nagrody. Idźmy dalej.

Podstawowe darmowe zarabianie polega na założeniu sobie konta bankowego za które nasze konto Payback zostanie doładowane punktami. Najlepiej to założyć sobie od razu dwa oferowane przez nich darmowe konta i zgarnąć za te dwie transakcje punkty. Payback proponuje póki co założenie konta w Mbank  i założenie konta w Intelligo. Każda z tych procedur przysporzy nam po 500 punktów Payback. Sądzę, że już warto zerknąć jakie to nagrody nas czekają.

Kolejnym krokiem jest skorzystanie z możliwości zarabiania punktów na polecaniu innym osobom założenia darmowych kont w Mbanku i Intelligo. Za każde takie wpada nam po 250 punktów. Wszelkie informacje są podane na stronach Payback.

Powyższe opisy oparte są na wiadomościach zawartych na stronie Payback z dnia 23 lutego 2009.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge