Darmowe anonse internetowe

Informacje i wiadomości o biznesie internetowym.

Darmowe anonse internetowe

30/05/2008 Inne metody zarabiania 0

W czasie letnich wakacji podjęłam pracę w redakcji jednej z gazet. Studiuję komunikację i spośród wszystkich ofert pracy, ta w redakcji wydawała mi się najciekawsza. Dziennikarstwo było dla mnie zawsze interesujące. W liceum należałam do szkolnej gazetki.

Do moich zadań należało przeprowadzanie wywiadów. Najczęściej z uczniami, którzy odnosili sukcesy poza szkołą w różnych konkursach oraz zawodach sportowych. Pisałam też o wydarzeniach kulturalnych w naszym mieście i tych ważniejszych z kraju. Przez krótki czas redagowałam też darmowe anonse fajnych i chętnych dziewczyn (Darmowesexanonse.pl) internetowe. Po napisaniu kilku małych artykułów do mojej wakacyjnej gazety, poproszono mnie o pierwszy, większy tekst. Miałam porozmawiać z wybranymi przez siebie aktorami i piosenkarzami o tym, jak wyglądały ich pierwsze randki.

Samodzielnie musiałam dotrzeć do tych osób, z którymi chciałam porozmawiać. Jedynym wymaganiem ze strony redakcji było to, aby wiek tych ludzi był różny. Miałam prawo powoływać się na gazetę umawiając się na spotkanie. W celu uzyskania tych informacji odwiedziłam trzy teatry. Zdobyłam siedem wypowiedzi. Tekst oddałam przed czasem. Spodobała mi się ta praca. Nie wiem, czy po wakacjach będę chciała z niej zrezygnować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge