Bielizna na zarabianie w internecie

Informacje i wiadomości o biznesie internetowym.

Bielizna na zarabianie w internecie

02/03/2009 Inne metody zarabiania 0

Od dzisiaj chyba powinnam zacząć się bać. Wracam z pracy zrzucam z siebie przemoczone buty i spodnie, a tu dzwonek do drzwi. Otwieram i widzę listonosza z paczką w ręku, która jest adresowana do mnie. Ale ja nic nie zamawiałam- odpowiadam.

Na co w odpowiedzi słyszę- ale tu jest podany Pani adres, oraz imię i nazwisko. Wszystko się zgadza i nie ma nigdzie zaznaczone, że ma Pani za to zapłacić. Może to jakiś prezent? Automatycznie podpisałam karteczkę i wzięłam przesyłkę. W pierwszym momencie pomyślałam, że może to bomba? Ale szybko sama zaczęłam się śmiać z własnych myśli. I zamiast od razu otworzyć zawiniątko. Siedziałam i rozmyślałam, zamiast od razu się dowiedzieć. W końcu się odważyłam i własnym oczom nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam.

A mianowicie w pięknym zawiniątku byłą bielizna i to firmowa. W pierwszej chwili myślałam, że to zmysłowa bielizna lekko erotyczna (Erotiko.pl) na zarabianie w internecie. W życiu nie wpadłabym na pomysł, że otrzymam od nie wiadomo kogo figi oraz biustonosz. Wystraszyłam się i od razu zadzwoniłam do przyjaciółki. Ta poradziła, abym albo zgłosiła sprawę na policję, albo poczekała bo może jeszcze coś otrzymam. Wybrałam drugą opcję i opłaciło się na drugi dzień w drzwiach stał mój były chłopak z bukietem róż, prosząc abym do niego wróciła. Niestety ja zdrad nie wybaczam. Zapakowałam jego prezent i kwiaty i wyrzuciłam go z domu i nie żałuję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge